Nasi specialiści

Agnieszka Maj-Lenartowicz

Agnieszka Maj-Lenartowicz

Psychiatra

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalista psychiatra.
Doświadczenia zdobywała m.in. pracując w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Opieki Neuropsychiatrycznej w Kielcach oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Od 2010 roku jest członkiem Kieleckiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a od 2016 roku członkiem sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

+ więcej
Zbigniew Pastuszka

Zbigniew Pastuszka

Psychiatra

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 2011 roku specjalista psychiatra. Z psychiatrią związany jest od okresu studiów. Doświadczenie zdobywał w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (okres studiów oraz specjalizacji), w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Opieki Neuropsychiatrycznej w Kielcach, a następnie w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy. Dwukrotnie odbywał staże m.in. w oddziałach psychiatrycznych szpitala Gransha Hospital oraz Altnagelvin Area Hospital w Londonderry (Irlandia Północna). Od ok.10 lat trudni się pomocą psychiatryczną w warunkach ambulatoryjnych – w Poradni Zdrowia Psychicznego (Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski) oraz w gabinecie prywatnym. Od 4 lat pracuje również jako biegły sądowy.

+ więcej
Renata Zagożdżon

Renata Zagożdżon

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz czteroletnie szkolenie w Krakowskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej.
Prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych.

+ więcej
Ilona Lasota

Ilona Lasota

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją terapia rodzin i małżeństw. Obecnie jest w trakcie procesu certyfikacji w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie terapeutyczne zdobywała m.in. w Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo oraz pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

+ więcej
Katarzyna Kutera

Katarzyna Kutera

Terapeuta uzależnień

Psycholog oraz certyfikowany terapeuta uzależnień. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym pomagając osobom doświadczającym nadmiernego stresu, mającym problemy z lękiem, nastrojem, relacjami międzyludzkimi i rozmaitymi kryzysami życiowymi. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi.

+ więcej
Jolanta Majchrzyk

Jolanta Majchrzyk

Terapeuta uzależnień

Terapeuta uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Zajmuje się prowadzeniem konsultacji oraz pracą terapeutyczną z osobami uzależnionymi oraz rodziną i bliskimi osób uzależnionych. Prowadzi trapię indywidualną i grupową.

+ więcej
Łukasz Trela

Łukasz Trela

Terapeuta uzależnień

Certyfikowany terapeuta uzależnień. Zajmuje się diagnostyką oraz pracą terapeutyczną z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi. W swojej pracy korzysta z podejścia poznawczo-begawioralnego. Prowadzi konsultacje, terapię indywidualną oraz grupową.

+ więcej