Nasi specialiści

Agnieszka Maj-Lenartowicz

Psychiatra

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalista psychiatra.
Doświadczenia zdobywała m.in. pracując w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Opieki Neuropsychiatrycznej w Kielcach oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Od 2010 roku jest członkiem Kieleckiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a od 2016 roku członkiem sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

+ więcej

Renata Zagożdżon

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz czteroletnie szkolenie w Krakowskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej.
Prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych.

+ więcej

Ilona Lasota

Psycholog, Psychoterapeuta

Certyfikowany psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją terapia rodzin i małżeństw. Ukończyła proces certyfikacji w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie terapeutyczne zdobywała m.in. w Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo oraz pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

+ więcej

Katarzyna Kutera

Terapeuta uzależnień

Psycholog oraz certyfikowany terapeuta uzależnień. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym pomagając osobom doświadczającym nadmiernego stresu, mającym problemy z lękiem, nastrojem, relacjami międzyludzkimi i rozmaitymi kryzysami życiowymi. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi.

+ więcej